بله سایت به درگاه پرداخت آنلاین برای واریز وچه متصل می باشد که میتوانید از طریق کارت های عضو شبکه شتاب اقدام به پرداخت هزینه سفارشات نمایید.

امروزه توجه به کیفیت کالا از مهمترین وظایف فروشندگان کالا است و خدمات پس از فروش ضامن حفظ این کیفیت می باشد.
در همین راستا شرکت افزونه ها  مفتخر به ارائه سرویس در اسرع وقت به مشتریان گرامی می باشد.

سهولت در پیگیری گارانتی دستگاه خود می توانید از طریق شماره ۰۱۳۳۳۵۴۱۸۶۰ اقدام نمائید.

برای پیگیری سفارشات خود میتوانید با ورود به حساب کاربری و از طریق منوی سفارشات من نسبت به پیگیری وضعیت سفارش خود اقدام فرمایید.

شما میتوانید از طریق فرم صفحه تماس با ما و یا تماس تلفنی درخواست بازگشت کالای خود را ثبت نمایید

کلیه سفارشات تا زمانی که پرداخت آنلاین برای آنها صورت نگرفته باشد قابل لغو و یا حذف هستند و سفارشی که هزینه آن از طریق پرداخت آنلاین پرداخت گردیده ، بعنوان تایید خرید از جانب خریدار در نظر گرفته میشود.

شرایط گارانتی بازگشت وجه در صورتی جاری خواهد بود که به یکی از دلایل مندرج در شرایط بازگشت کالا، محصول ارسالی دارای نقص و عدم تطابق کیفی در زمان سفارش بوده باشد.

کلیه فرآیند های جاری در سایت اعم از ثبت تام کاربران ، ریکاوری رمز عبور، تاییدیه پرداخت ، اطلاع رسانی وضعیت تغییر سفارشات از طریق پیامکی به شما کاربر گرامی اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین اطلاع رسانی های سیستمی به صورت ایمیل هم مطابق همیشه برقرار می باشد.

این مجموعه به عنوان یک فروشگاه اینترنتی برای بهره مندی از درگاه پرداخت ملزم به داشتن نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. به همین دلیل میتوانید خرید خود را با اطمینان کامل ازین سایت انجام دهید.

بله کلیه خریدهای شما در پنل کاربری و در بخش تاریخچه سفارشات شما موجود و در دسترس می باشد.

کلیه مرسوالات پستی به مدت ۲۴ ساعت بعد از ثبت سفارش از طریق سامانه رهگیری آنلاین مرسولات پستی سایت قابل رهگیری خواهد بود.